Cashback karte

Šobrīd mūsu kompānija ir iegādājusies lojalitātes programmu un noslēgusi sadarbības līgumu ar tās operatoru myWorld Latvia SIA.

MyWorld Latvia SIA ir uzņēmuma myWorld International filiāle ar galveno biroju Austrijā. MyWorld International ir uzņēmumu grupa, kas veido vairāk nekā 6 zīmolus un dažādas platformas, piemēram, platforma izdevīgiem pirkumiem (cashback World) un lojalitātes programma, un daudz kas cits.

Uzņēmums strādā vairāk nekā 15 gadus 47 valstīs ar 120 000 firmu un ir numurs viens pasaulē. Lojalitātes programma, kas apvieno uzņēmumus visā pasaulē, sniedzot unikālus mārketinga instrumentus mazā un vidēja biznesa attīstībai, palīdzot ietaupīt mārketingā un palielināt pārdošanu un ienākumus.

Kā arī myWorld sadarbojas ar pasaulē lielākajiem uzņēmumiem un sporta klubiem, piemēram, MotoGP, F1, Real Madrid, AS Roma un desmitiem citu, kas dod uz platformas daudzus lojālus potenciālos pircējus (šo klubu fanus) partneru firmām.

Cashback World apvieno uzņēmumus visā pasaulē vienā platformā, katram uzņēmumam ir sava individuāla klienta karte ar savu dizainu, bet tā darbojas visā pasaulē, pateicoties platformai. Pircējiem tas dod iespēju atgūt daļu no iztērēto pirkumiem, atlaides, ērtās aplikācijas, kas ietaupa laiku izdevīgu pirkumu meklēšanā un citus ieguvumus.